Poszukuje kandydatów na stanowisko:

Serwisant 1\2 etatu

Miejsce pracy: Polska / Wielkopolska / Poznań
Data publikacji oferty: 2010-04-19 16:28:01

O firmie

Sklep komputerowy LAPTOPYPOZNAN.PL prowadzony przez firmę ZAR-KOM
Oferujemy:
- Laptopy używane
- Laptopy poleasingowe
- Laptopy nowe
- Monitory używane LCD
- Akcesoria do laptopów
- Części i podzespoły do laptopów i komputerów stacjonarnych
Ponad to oferujemy szeroką gamę usług takich jak:
- Zakładanie i projektowanie sieci internetowych
- Tworzenie i projektowanie stron WWW
- Kompleksowa obsługa firm

Opis stanowiska

Zatrudnię Serwisanta najchętniej studenta lub absolwenta technikum elektronicznego

Praca na 1/2 lub 1/3 etatu

Do zadań należy:

Lutowanie, naprawa, wymiana układów BGA
serwis: Laptopów, komputerów stacjonarnych, urządzeń RTV

Wymagania

Podstawowa wiedza elektroniczna, komputerowa chęć zdobycia doświadczenia umiejętność obsługi podstawowych i średnio zaawansowanych stacji lutowniczych. Mile widziana znajomość Języka html lub xhtml.

Firma oferuje

-Wygodne stanowisko Pracy
-Dostęp do specjalistycznych narzędzi
-Możliwość zdobycia doświadczenia
-Godziwe wynagrodzenie:
Godzinowe lub od wykonanej czynności. Do uzgodnienia

Kontakt z firmą i składanie aplikacji

e-mail biuro@laptopypoznan.pl
tel. +48 662-028-023
Sklep i serwis mieszczą się Przy ul. Staszica 10\5

Utworzono: 2010-04-19 16:28:01
ID Oferty: 42

Słowa kluczowe dla oferty

Firma publikująca ofertę

ZAR-KOM
Staszica 10\5
60-528 Poznań
woj. wielkopolskie
Pokaż wizytówkę firmy »

Polityka Prywatności | Regulamin | Kontakt | Managed by: pmp certification | Design by: roth ira