Poszukuje kandydatów na stanowisko:

Krawcowa

Miejsce pracy: Polska/śląskie/Sosnowiec, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Psary
Data publikacji oferty: 2010-08-01 12:59:11

O firmie

Pracownia Krawiecka Mody Ślubnej i Wizytowej powstała z myślą o indywidualiźmie w modzie. Zajmujemy się projektowaniem oraz szyciem na miarę sukni ślubnych oraz kreacji wizytowych i wieczorowych. Zdobywając doświadczenie w krawiectwie miarowym od roku 1996, powstało miejsce, w którym pomysły naszych klientek przeistaczają się w gotowe stroje.

Opis stanowiska

Poszukujemy osoby odpowiedzialnej za:

- szycie sukni ślubnych wg wcześniej przygotowanego projektu,
- szycie damskich kreacji wizytowych/wieczorowych (suknie, sukienki, żakiety itp.) wg wcześniej przygotowanego projektu.

Wymagania

Bardzo dobra umiejętność szycia na maszynie (stebnówka, overlock).

Firma oferuje

Oferujemy:

- umowę o dzieło,
- elastyczne godziny pracy.

Kontakt z firmą i składanie aplikacji

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny.

W aplikacji prosimy umieścić klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust. Nr 133 poz. 883"

Dane kontaktowe:
moda.betris@interia.pl
tel. 607217003 lub 607217459

Utworzono: 2010-08-01 12:59:11
ID Oferty: 44

Słowa kluczowe dla oferty

 Praca dla krawcowej

Firma publikująca ofertę

Pracownia Krawiecka Mody Ślubnej i Wizytowej
Zwycięstwa 40a
42-512 Psary
woj. śląskie
Pokaż wizytówkę firmy »

Polityka Prywatności | Regulamin | Kontakt | Managed by: pmp certification | Design by: roth ira