Poszukuje kandydatów na stanowisko:

Przdstawiciel Finansowo-Ubezpieczeniowy

Miejsce pracy: Olsztyn
Data publikacji oferty: 2011-04-12 16:38:01

O firmie

Reprezentuję dużą, międzynarodową firmę finansową. W związku z dynamicznym rozwojem sieci sprzedaży poszukuję kandydatów na doradców finansowo-ubezpieczeniowych. Obecnie kompletuję grupę na majowe szkolenie przygotowujące do wykonywania w/w zawodu. Szkolenie przeprowadzone będzie w Olsztynie.
Zakwalifikowanym kandydatom oferujemy m.in.: możliwość zdobycia nowego zawodu, bezpłatne szkolenia, bardzo atrakcyjny system wynagrodzeń, wsparcie merytoryczne i organizacyjne oraz wsparcie finansowe w okresie stażowym.

Opis stanowiska

Wymagania

Firma oferuje

Kontakt z firmą i składanie aplikacji

grzegorz.ziolkowski@axa-polska.com.pl

Utworzono: 2011-04-12 16:38:01
ID Oferty: 48

Słowa kluczowe dla oferty

Firma publikująca ofertę

Investman Grzegorz Ziółkowski
Kościuszki 46/48 lok 5 (biurowiec Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych)
10-504 Olsztyn
woj. warmińsko-mazurskie
Pokaż wizytówkę firmy »

Polityka Prywatności | Regulamin | Kontakt | Managed by: pmp certification | Design by: roth ira