Poszukuje kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciel handlowy

Miejsce pracy: Łańcut
Data publikacji oferty: 2017-05-31 12:38:09

O firmie

Działamy w branży komputerowej od 20 lat. Zajmujemy się głównie handlem sprzętem komputerowym. Od niedawna rozszerzyliśmy naszą działalność otwierając sklep internetowy z materiałami eksploatacyjnymi do drukarek. Posiadamy własną markę zamienników drukujących - Inkhouse.

Opis stanowiska

Przedstawiciel handlowy - osoba odpowiedzialna za pozyskiwanie nowych klientów i kontakty z obecnymi.

Wymagania

Dobra komunikatywność, wysoka kultura osobista, zaradność, samodzielność.

Firma oferuje

Atrakcyjne wynagrodzenie w systemie prowizyjnym, możliwości rozwoju.

Kontakt z firmą i składanie aplikacji

Zapraszamy do kontaktu przez formularz na naszej stronie www.

Utworzono: 2017-05-31 12:38:09
ID Oferty: 51

Słowa kluczowe dla oferty

Firma publikująca ofertę

Inkhouse
Danielewicza 17
37-100 Łańcut
woj. podkarpackie
Pokaż wizytówkę firmy »

Polityka Prywatności | Regulamin | Kontakt | Managed by: pmp certification | Design by: roth ira