Poszukuje kandydatów na stanowisko:

operator maszyn malujących

Miejsce pracy: Polska południowo-zachodnia
Data publikacji oferty: 2010-04-29 14:02:29

O firmie

Wykonujemy wysokospecjalistyczne usługi rekrutacyjne. Zapewniamy najwyższy standard wykonania usługi, szybkie tempo realizacji, konkurencyjne ceny i warunki współpracy, system gwarancji dla firmy Klienta. Współpracujemy z wieloma renomowanymi firmami polskimi i zagranicznymi na terenie całego kraju. Na życzenie chętnie przekażemy pełne materiały informacyjne wraz z listą referencyjną. Personnel Multiservice oferuje także zespół specjalistycznych usług OUTPLACEMENT. Nasi doświadczeni specjaliści przeprowadzą Państwa firmę przez skomplikowany i stresujący proces restrukturyzacji i redukcji zatrudnienia w sposób zapewniający bezkonfliktowy jego przebieg, wydatnie zwiększający szanse zatrudnienia dla zwalnianych pracowników, wzmacniający pozytywny wizerunek zewnętrzny firmy i atmosferę pracy.

Opis stanowiska

Oferujemy na BARDZO ATRAKCYJNYCH warunkach płacowych stałą pracę dla operatora drogowych urządzeń malujących (oznakowania poziome). Także dla całej brygady.

Wymagania

Wymagana znajomość maszyn oraz 2-letnie doświadczenie w ich obsłudze. Region Polski południowo-zachodniej.

Firma oferuje

umowa o pracę, wysokie wynagrodzenie

Kontakt z firmą i składanie aplikacji

Zgłoszenia: pm.wroclaw@prokonto.pl tel. 71 7290095; 506590141; 513718958

Utworzono: 2010-04-29 14:02:29
ID Oferty: 43

Słowa kluczowe dla oferty

 praca
 oferty

Firma publikująca ofertę

Personnel Multiservice
Ul. Obornicka 77M /3c
51-114 Wrocław
woj. dolnośląskie
Pokaż wizytówkę firmy »

Polityka Prywatności | Regulamin | Kontakt | Managed by: pmp certification | Design by: roth ira